Regulamin sklepu Równiak

I. Dane firmy i postanowienia ogólne
 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.fajnetorebki.com należy jest własnością firmy Równiak – Piotr,  z siedzibą w Kościelec, ul. Żabia 1, 42-240 Rudniki, sklep@fajnetorebki.com (dalej: RÓWNIAK).

 II. Zamawianie towaru
1.    Zamawianie towaru w sklepie internetowym RÓWNIAK odbywa się przez witrynę
www.fajnetorebki.com - 24 godziny na dobę.

2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest wypełnienie formularza zamówienia.

 3. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania.

 4. Klient sklepu RÓWNIAK jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek opóźnień związanych z realizacją zamówienia Klient niezwłocznie zostanie poinformowany o tym fakcie.

 5. W przypadku braku wybranego towaru w magazynie, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania o zaistniałej sytuacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

 6. RÓWNIAK zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz telefonicznej weryfikacji danych kupującego / odbiorcy przesyłki.

 7. Zmiana lub anulowanie zamówienia możliwa jest do chwili wysłania zamówienia. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailem: sklep@fajnetorebki.com

 8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT i wysyłany wraz z przesyłką.

9. Zamówienie jest realizowane standardowo w ciągu 1-2 dni roboczych od daty wpłynięcia należności za towar, natomiast w przypadku pobrania za zaliczeniem od kuriera w ciągu 1-2 dni od potwierdzenia zamówienia.


 III. Ceny
 1. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie RÓWNIAK są cenami brutto i zawierają obowiązującą stawkę podatku VAT.

 2. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki-dostawy zamawianych produktów.

 IV. Formy płatności
 Płatności za zakupy w sklepie internetowym RÓWNIAK realizowane są:

- tradycyjnym przelewem bankowym – kwotę wyliczoną w zamówieniu (plus koszty transportu) należy wpłacić na konto sklepu: 52 8258 0005 3001 0008 9005 0001. Na przelewie należy podać numer zamówienia. Realizacja zamówienia rozpocznie się po wpłynięciu danej kwoty na rachunek bankowy sklepu.

- przy odbiorze przesyłki (za pobraniem) – kwotę wyliczoną w zamówieniu (plus koszty transportu) należy uiścić kurierowi lub na poczcie przy odbieraniu przesyłki.

- gotówką – przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu w Częstochowie,  Ryneczek Wały Dwernickiego paw.53.


 V. Odbiór, wysyłka i koszty wysyłki
 1. Zamówiony towar może zostać dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Koszt przesyłki-dostawy towaru na terytorium RP do Klienta wynosi 11,00 zł w przypadku płatności przelewem oraz 18 zł w przypadku płatności przy odbiorze i jest ponoszony przez Klienta.

2. Zamówiony towar można również odebrać bezpośrednio z siedziby sklepu RÓWNIAK, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu, pod adresem: Częstochowa,  Ryneczek Wały Dwernickiego paw.53.
w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, w sobotę w godz. 9.00-13.00).

 3. Istnieje możliwość wyboru innej, dogodnej dla siebie formy odbioru towaru po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.

 VI. Gwarancje i zwroty
 1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu RÓWNIAK są objęte gwarancją producenta (prosimy zachować dowód zakupu).

 2. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady lub jest niezgodny z zamówieniem prosimy o poinformowanie o tym fakcie sklep RÓWNIAK poprzez wypełnienie „formularza kontaktowego” znajdującego się na stronie internetowej www.fajnetorebki.com.

 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, o czym Klient zostanie niezwłocznie powiadomiony.

 4. W przypadku uznania reklamacji nastąpi naprawa lub wymiana produktu na nowy wolny od wad. Jeżeli nie będzie to możliwe nastąpi zwrot kwoty zakupu produktu i kosztów przesyłki na rachunek bankowy wskazany przez Klienta.

 5. Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 10 dni od daty otrzymania, w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 Zwracany towar należy wysłać na adres: Kościelec, ul. Żabia 1, 42-240 Rudniki. Wraz z towarem należy przesłać oryginalny dokument zakupu – paragon oraz podać nr konta bankowego. Zwrot następuje na koszt Klienta.


 VII. Ochrona danych osobowych
 1. Podane dane osobowe wykorzystywane są jedynie do realizacji zamówień dokonywanych w sklepie RÓWNIAK i podlegają ochronnie prawnej zgodnie z obowiązującym prawem. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych" w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. Usunięcie danych jest możliwe po uprzednim kontakcie z RÓWNIAK poprzez: sklep@fajnetorebki.com


 VIII. Postanowienia końcowe
 1. RÓWNIAK zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu.
 2. W sprawach nieokreślonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy m.in. Kodeksu Cywilnego oraz odpowiednie ustawy.


 W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: sklep@fajnetorebki.com

 


Kategorie

Kolorystyka